Oznámení občanům - částečné uzavření prodejny

Oznamujeme občanům, že od 12.10.2016 bude v naší obci na určitou dobu uzavřena prodejna.

COOP Jednota HB Havlíčkův Brod  nadále nechtěla v žádném případě tuto prodejnu provozovat. Zastupitelstvo obce rozhodlo, že budovu prodejny odkoupí a pokusí se zajistit provozování prodejny s jiným adekvátním nástupcem.

Po složítých jednáních zastupitelstvo obce rozhodlo, že prodejnu bude provozovat za určitých podmínek COOP Velké Meziříčí. Dohodli jsme se na celkové rekonstrukci prodejní plochy včetně nového vybavení.

Tato investiční akce, kterou v celé výši hradí obec, bude nákladná a časově náročná. Po zvážení všech skutečností zastupitelstvo obce s COOP Velké Meziříčí rozhodlo, že prodejna bude na období od 14.10. do 25.11.2016 uzavřena. O obnovení provozu prodejny Vás budeme předem informovat.

Děkujeme za pochponí a doufáme, že vynaložené finanční prostčedky do rekonstrukce prodejny budou sloužit všem našim občanům.

Za zastupitelstvo obce starosta Ing. Pavel Mareček