Nová služba pro občany MUNIPOLIS

Vážení občané,
spustili jsme pro vás službu MUNIPOLIS / Mobilní Rozhlas, díky které vás nyní budeme efektivně informovat přímo do vašeho telefonu. Přihlaste se k odběru a už nikdy nezmeškáte důležité novinky a upozornění z naší samosprávy. Informace podle vašich zájmů vám budeme posílat e-mailem, SMS nebo jako zprávu do aplikace.Služba je zdarma! (více v příloze)

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (S_informace_občanům.pdf)S_informace_občanům.pdf[ ]583 kB

Placení poplatků za odpady a ze psů

Od 22.1.2024 můžete v úředních hodinách zaplatit poplatky za odvoz komunálního odpadu a za psy.

Poplatek můžete zaplatit v hotovosti nebo kartou v úřední hodiny na OÚ. Dále je možné poplatky uhradit převodem na účet obce - 11422591/0100 po domluvě s pokladníkem obce panem Pavlem Gregorem.

• Poplatek za popelnice za osobu, rekreační objekt  :              750,00 Kč
  • Poplatek za 1 psa :               200,00 Kč -       každý další         400,00 Kč

Výsledek Tříkrálové sbírky ze dne 6.1.2024

V Nedvězí se v sobotu 6.1.2024 uskutečnila Tříkrálová sbírka, při které se vybralo 17 030,-Kč. Obec Nedvězí a Charita Polička děkuje koledníkům a všem, kteří na tuto sbírku přispěli.

Vánoční přání Pf 2024

žení spoluobčané,

po roce tu máme opět Vánoční svátky. Období, kdy bychom měli zapomenout na starosti a užívat si vánoční atmosféru plnými doušky ....................(více v příloze)

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (Vanocni-prani-Pf-2024.pdf)Vanocni-prani-Pf-2024.pdf[ ]859 kB