Aktuality

Pf 2016

Napsal Ing. Pavel Mareček.

Vážení spoluobčané,

blíží se kouzelný čas Vánoc, čas, kdy lidé usedají ke společnému stolu, aby si projevili vzájemnou úctu a lásku. Společně prožité chvíle pohody, radosti a odpuštění jsou tím nejkrásnějším dárkem, který si můžeme přát.

Vánoce jsou jak krásný sen, který nás naplní radostí. Vůně tohoto času do nás vnáší příjemné pocity, s kterými se chceme podělit se svými blízkými a drahými. A proto si tento sen vychutnejme plnými doušky a zkusme si ho uchovat v našich srdcích.

Vánoce jsou každoročním kouzlem a vzbuzují v nás pocit sounáležitosti. Vánoce jsou čas, kdy v kruhu svých blízkých prožíváme neopakovatelné kouzlo vánočního stromku, radostných jisker v očích našich dětí při rozbalování vánočních dárků.

Vánoční svátky jsou především příležitostí znovu si uvědomit, jak se navzájem velmi potřebujeme, že lidské dobro je tou největší hodnotou života. Vánoce jsou symbolem lásky, dobroty a přejícnosti.

Přeji Vám všem jménem Zastupitelstva obce krásné prožití vánočních svátků a úspěšný vstup do nového roku, všechno dobré, pevné zdraví, hodně Božího požehnání a hodně osobních i pracovních úspěchů.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (Vánoční přání.pdf)Vánoční přání.pdf[ ]0 kB